| Autumnfeelings a întrebat:

Unde pot găsii poze ca astea:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/......1357_n.jpg
Dau fundă. Scuzaţi categoria, dar nu ştiu unde să pun întrebarea.

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Majoritatea din noi nu folosim facebook, asa ca nu putem sa vedem linkuri...

| georgiana967 a răspuns:

Nu merge linkul, mai pune intrebarea odatabig grin

| Autumnfeelings explică (pentru georgiana967):

Nu poţi da copy- şi paste acolo unde sunt link-urile paginilor şi să dai Enter? Eu ştiu că chiar dacă pun întrebarea link-ul tot nu va merge.

| georgiana967 a răspuns (pentru Autumnfeelings):

Degeaba,am dat si da invalid request, daca ar fi fost valid aparea albastru in intrebare si dadeai direct click pe el, ii lipseste cevabig grin