| RainmakerX a întrebat:

Va place acest amv?
https://www.youtube.com/watch?v=WwplH9OXvQk
Ce va place /nu va place la el? ^_^

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu îmi plac chestiile scrise pe negru, în rest e destul de ok. Melodia e bine aleasă.

| RainmakerX explică (pentru T0T):

Merci! O sa tin minte!

11 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Nu ma pot pronunta, e abstract pentru mine.

| RainmakerX explică (pentru Lawliet14):

Te inteleg... si eu eram la fel acum ceva timp. Multumesc oricum! big grin

| Sociopat a răspuns:

Trupele de genul ala sunt atat de generice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare, dar cand mai iei parti din anime du-te pe kissanime.com la anime-ul respectiv, dublat, ca sa nu apara scris big grin asa ar parea mai normal, nu stiu... sau daca apare, macar sa apara in engleza daca vrei sa fie canal englez. In rest totu e ok si fain happy dar linile negre de sus si jos as zice sa le scoti dupa vreo 5 secunde de cand incepe video-ul. arata cam ciudat asa laughing

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Merci! Nu stiam de kissanime.com. O sa ma uit cand o sa fac urmatorul amv.

| scorpiaX a răspuns:

Nu imi place, il ador :3
de placut imi place tot...
tocmai ce am terminat si anime-ul rolling on the floor

| RainmakerX explică (pentru scorpiaX):

Ma bucur ca iti place ^w^ Asteptam sezonul 3. *daca o sa mai apara*

| SNAKECOM a răspuns (pentru RainmakerX):

O sa para! Keep Calm... = ) )

| RainmakerX explică (pentru SNAKECOM):

big grin

| SNAKECOM a răspuns (pentru RainmakerX):

Sper = ) )