| SDiana2450 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o intrebare! cand eram eu mica (ani 2003-2004-2005)erau niste niste desene cu fome geometrice nu imim aduc minte foarte bine cum ii zicea erau cu un cerc galben cu fata ochi gura si un patrat albastru care tot asa avea ochi gura si altele nu iim aduc aminte si alte personaje.Va rog sa ma ajutati erau desenele emele favorite si vreau sa stiu cum le zicee dau funda!

2 răspunsuri:
| mirelutza21 a răspuns:

Pe ce program erau?thinking Cartoon, Jetix, Minimax?thinking