| Nyya a întrebat:

Va rooooooooooggggg! Anime like Aoharu x Kikanjuu. Daca nu stiti anime-ul atunci ceva gen cu o fata super-puternica(da sa nu aiba puteri) si sa aiba sete de sange, dar nu vr anime Yandere.Sa fie o poveste romantica acolo.

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Mirrai Nikki? E vorba despre o tipă violentă care ucide cam tot cei stă în calea tipului de care e îndrăgostită. Tipa e labilă psihic din cauză mă-sa o tortura și și-a ucis părinți. Te las pe tine să descoperi ce se întâmplă mai încolo, dar îți zic e genial serialul.

| Nyya explică (pentru SG1995):

Mirrai Nikki este un anime cu o fata yandere

| SG1995 a răspuns (pentru Nyya):

Nu stiu ce inseamna "yander", dar anime-ul e psihologic, iar asta imi place.

| Vex a răspuns:

Anime ca aoharu x kikanjuu ar putea fi btoom!, seamana putin si fata este destul de puternica, apare si poveste de dragoste putin, sau ouran highschool host club, personajul principal este asemanator cu hotaru.