| lavinia445 a întrebat:

Voi nu vreti Jetix sau FoxKids inapoi? Nu v-ati saturat de Dc care difuzeaza in proportie de 80% doar batai? Unde sunt acele desene frumoase cu care am copilarit? Daca vreti Jetix inapoi spuneti si pana la urma cineva va vedea

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Mie imi placea copii de la 402, cei cu andy, naruto! mie imi placea jetix si foxkids. funda?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pufi1999 a răspuns:

Noirmal ca vrem, dar n-ai ales o categorie populata la care sa poastezi, Nimeni nu va ved3a si nu se va intampla nimic. Norc ca avem boomerang, ca altfel muream ciu totii.

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Si mie imi este groaznic de dor de ei.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Erau frumoase dar acu nu mai is noi pe urma ce crestem vream sa devenit tot felul de mafioti sa fim duri sa facem legea asta vrea geratile care vin dar totusi daca vrei jetix du-te si cuta pe net

| annahandball a răspuns:

Nu,nu va vedea nimeni sau mai bine zis nu va interesa pe nimeni. Unde sunt acele desene frumoase? Simplu pe net deci da-i bătaie dacă vrei sa le urmărești! Nu te obliga nimeni sa te uiți pe Dc! Si mie imi placeau acele desene, dar asta e generatiile se mai schimba...

| ღஜç一smin13Leopaღஜ a răspuns:

Da mie asa dor de ele ce vrumoase erau, cel mai mult imi placea Curaj Cainele cel fricos si Jonny bravo cel mai mult da si celelalte, erau asa frumoase.

| Ramo137 a răspuns (pentru ღஜç一smin13Leopaღஜ):

Johnny bravo da si acum dar pe boomerang si mai incepe pe cartoon network: joia curaj de la 11 dimneata si sambata si duminica de la 21:00 incepe vaca si puiu. big grin

| CupercutaInCulori a răspuns:

Si mie imi placeau dar uitete pe net. Nu e nici o problema daca te uiti pe net.
Oricum nu are cine sa vada.