| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa vizionez Anime-ul Naruto doar ca nu mai stiu nimic din el ( ma uitam cand era pe animax ).
Intrebarea mea este : Daca as vrea sa inteleg povestea, caracterele, puterile, etc. pot sa vizionez seria Shippuuden sau trebuie sa vad Naruto prima serie.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ar cam trebui, pentru ca mno, are legatura o serie cu alta...

Dar in general cel mai important lucru ar fi faptul ca sasuke (unul dintre personajele pozitive) este rau in shippuden. Cam pe asta s-ar baza toata seria shippuden, pana la un moment dat...

2 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Eu personal am inceput cu Naruto simplu

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Clar iti recomand sa incepi cu prima seria ca sa poti intelege anime-ul!