| Seutea a întrebat:

Salut am urmarit toate seria naruto si naruto shippuuden ( episoadele care au aparaut pana acum) si acum as vrea sa ma apuc de manga. As vrea sa stiu daca nu incep cu manga de la primul episod, ci cam de unde a ajuns in prezent anime-ul am ceva de pierdut?

Răspuns Câştigător
| Alezuzu a răspuns:

Pai si eu sunt fan infocat naruto si daca ai urmarit dupa lupta Naruto VS Pain ca tot dadea amintiri, in manga nu da amintirile astea si nu ai avut nimic de pierdut si ar trebuie sa nu o iei de la inceput ci de unde a ajuns animeul in prezent. Oricum intre manga si anime este diferenta de vre 30 episoade, deci eu mai intai citesc manga si ma uit dupa la video. DECI SA TREC LA SUBIECT: IAO DE UNDE A AJUNS ANIME-UL.

Si vezi ca in manga nu exista Naruto si Naruto Shippuuden, exista doar Naruto.

1 răspuns:
| Miauti a răspuns:

Ori daca te uiti la anime ori manga nu ai nimic de pierdut