| Anonim234578890 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se numeste un film de animatie vazut acum cativa ani pe minimax ( 6-7 ani ), era vorba despre o fata ( printesa ) avea o rochie rosie.Intr-o zi vine in lumea oamenilor, se indragosteste de un baiat si vrea sa-l ia cu ea, dar din greseala alt baiat ajunge in lumea ei. Mai tin minte ca la ora de spirt ea merge pe teren catre el,dar celalt baiat da pester ea din greseala (cu alte cuvinte il ura din cauza ca o impidica sa vorbeasca cu baiatul pe care-l placea ).In prima zi cand vine la scoala el ( nu cel pe care-l placea, celalat )intarzie si intra grabit in clasa si o loveste cu usa. Baiatul pe care-l placea vrea sa-l ia cu ea in lumea ei si-i pune in dulap o piatra magica care -l ducea in lumea ei, dar din greseala celalat baiat gaseaste piatra si ajunge acolo El avea un ghiozdan in forma de iepure care era din acea lume si-i spune despre acea lume.La final reuseste sa salveze regatul printesei de un robot urias construit de cineva care incerca sa distruga acea lume si sa ajunga in cea a oamenilor pentru a o cuceri. ( nu era cu personae adevarate).Dau funda, va rooog mult sa ma ajutati cut de cativa ani acest film de animatie! happy

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

The Toy Warrior, era pe Cartoon Network, nu pe Minimax big grin

| Anonim234578890 explică (pentru JackFrost96):

Multumesc mult de tot, il caut de cativa ani. happy :*

| Anonim234578890 explică (pentru JackFrost96):

Sti cumva unde-l pot vedea subtitrat?

| JackFrost96 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Cu plăcere happy

| JackFrost96 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Pe internet nu cred că o să-l găseşti subtitrat, când am timp poate îl voi subtitra eu.

| Anonim234578890 explică (pentru JackFrost96):

Serios!? Multumesc mult! happy :*