| ayosmdk a întrebat:

Vreau si eu anime cu baieti mai " intepati ", gen
-Kanda ( D. Gray man )
-Kashino ( Yumeiro patissiere)
-Tomoe ( Kamisama Hajimemashita)
-Hijikata ( Hakuouki )
-Takuma ( Hiiro no kakera )
- Inuyasha
- Kobato ( Kobato )
-Sohma ( Fruits Basket )
-Naoki ( Itazura na kiss )

6 răspunsuri:
| ayosmdk explică:

* Kobato - e numele animeului... Baiatul se numeste Fujimoto

| PikaPiku a răspuns:

Durarara!
Air Gear
Kuroshitsuji
07 ghost
Darker than Black
Death note

| ayosmdk explică (pentru PikaPiku):

Tocmai am inceput sa vad Kuroshitsuji...
Prima data mi-a spus cineva ca e un anime gen yaoi dar pana acum mi se pare normal happy
Sebastian e super laughing Kya

| PikaPiku a răspuns (pentru ayosmdk):

Este cat se poate de normal laughing nu este yaoi. Intr-adevar, va aparea pe parcurs un personaj masculin super amuzant si traznit care are o pasiune aparte pentru Sebastian, dar asta e pentru comedie, nicidecum yaoi.
Da, Sebi este genial love struck Din lista pe care ti-am dat-o eu, te-as sfatui sa tragi cu ochiul si la 07 Ghost dupa Frau, eu il ador.
Spor la vizionat!

| ayosmdk explică (pentru PikaPiku):

Mersi happy