| Stefanyax0 a întrebat:

2013, ce credeți? ghinion sau noroc?

16 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Eu nu cred in superstitii si niciodata nu mi s a intamplat ceva rau pe 13 vineri sau chestii de genul asta... de obicei mi se intampla exact invers... deci cred ca o sa am noroc laughing)

| raisa1993maria a răspuns:

Sunt optimista deci incerc sa cred ca va fi un an bun, cu realizari majore. La multi ani! :*

| xXdoareuXx a răspuns:

Sper sa fie un an mai bun. depinde pentru fiecare in parte. pentru unii poate fi norocos, pentru unii ghinionist

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ghinion pentru cei care cred ca au ghinion si noroc pentru cei care cred ca au noroc.

| DyNo a răspuns:

Eu stiu ca superstitiosii considera numarul 13 cu ghinion. Ei bine, este o mare diferenta intre 2013 si 13.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un număr, mă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va fi un an ca oricare altul, plin de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un an obisnuit, plictisitor si ca oricare alt an.

| Zatharra a răspuns:

Ghinion...N-am avut niciodată noroc pe 13.Peace!

| Irena97 a răspuns:

Un an mai bun sigur, si tie happy!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Sper sa fie un an mai bun ca 2012 a fost dezastru.An nou fericit si plin de bucurii!

| DedeeAndreea a răspuns:

Nu avem de unde sa stim!

| Lora1 a răspuns:

Ghinion happy sunt si filme facute pe vineri 13

| puffii548 a răspuns:

Din punctul meu de vedere eu va doresc ca anul 2013 sa fie un an plin de bucurii si indepliniri si tie Stefanyax0 si sa iti mearga bine. LA MULTI ANI! Fundalove struck?

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Sa speram ca anul ce urmeaza sa vina vom avea parte si de un pic de noroc.
Oricum trebuie sa facem fata obstaculelor ce vor urma.
Un an nou fericit si implinit alaturi de cei dragi tie! :*

| termcapricious a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa crezi, daca crezi pozitiv noroc, daca crezi negativ ghinion.