| Narfundo a întrebat:

A citit cineva ceva scris de Lovendal?! Cine este aceasta persoana? Este un site, blog si nu mai pot intra pe el.Am dat si reformat, degeaba.Am intrat de la altii si am vazut ca merge.

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Lovendal e un wannabe, ce încearcă să-i aducă pe atei pe "calea cea bună", aducând uneori niște dovezi de tot râsul. www.lovendal.net/
Găsește altceva de citit, Lovendal sucks.

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

In + fata de restul, Lovendal a spus ca e un Economist de profesie, insa nu vrea sa-si dezvaluie identitatea!

| TuttyFk a răspuns:

Lovendal la mine nu merge. dar acel site scrie numai prostii ca sa va sperie. Daca observati informatile date pe acel site nu exista decat la el. Deci subiectele sunt inventate!

| SirAnarchyOSD a răspuns:

Initial am crezut ca Lovendal e Oreste.

| Miru_Mirana_1989 a răspuns:

Lovendal este unul dintre putinele persoane care stie sa abordeze subiecte diferite legate de oculta mondiala, de conspiratii, spiritualitate, paranormal, istorie etc...mai pe scurt majoritatea subiectelor... daca unii nu stiu decat de Can can tv si Kapatos e partea a 2a! omul chiar e tare! gasesti multe subiecte interesante daca ai rabdare sa cautiwinking eu am citit majoritatea subiectelor inclusiv pe forum si nu pot spune decat Bravo Lovendal! mai avem nevoie si de oameni ca el