| anonim_4396 a întrebat:

A-ti fost indragostiti de un personaj faimos in copilarie? Eu eram indragostita de Smiley. M-a cucerit cu piesa: "O secunda"

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am avut asa puternice simpatii incat sa pot spune ca e vorba de indragostire.
Dar mi-au placut mai multe. In mod special Shania Twain si Avril Lavigne.

| RAY a răspuns:

Piesa aia mi-a placut si mie, numai stiu ca erau multe la tv, acuma sunt si mai multe deci e greu sa te indragostesti de vreuna trebuie sa alegi ce boala vrei sa ai sa tragi la loz in plic

| RAY a răspuns:

Acuma mi-am amintit de fata asta mi-a placut Anda Adam Selecta

| Lawliet14 a răspuns:

Tie-ti place Smiley, nu mamei tale?

| Suck a răspuns (pentru Lawliet14):

Las-o frate... măcar nu are pretenții.

P.S: Selena Gomez...o iubesc de când am văzut ce bine mânuieşte bagheta.

| anonim_4396 explică (pentru Lawliet14):

Adica? Explica-te ca eu n-am inteligenta ta.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Suck):

Si mie-mi place Selena Gomez, ba chiar si Ariana Grande. big grin

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nothing compares to you...

| anonim_4396 explică (pentru Lawliet14):

You don't know me...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fernando Torres a fost prima mea iubire love strucklove strucklove struck

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai visa la telenovele, hai sa facem o telenovela in doi

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fernando Torres nu e din telenovele inteligentule. Și nu te mai baga singur în seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Robert Pattinson ( Edward Cullen )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adam Levine, încă sunt :)).
https://www.youtube.com/watch?v=6g6g2mvItp4

| Dugalle a răspuns:

Otilia, din " Enigma Otiliei ". Chiar m-am indragostit de ea. Cand citeam despre ea o sorbeam pur si simplu.

She is my cand of woman.