| AnuriM13 a întrebat:

E normal sa fi indragostita de un personaj de desene anime?

Răspuns Câştigător
| Dariapm a răspuns:

Buna love struck
Aaa, este normal sa apreciezi un personaj, dar nu sa fi indragostita de el! Pentru ca realizezi ca nu o sa fi niciodata impreuna cu el, sau nici macar aprooape de el :*.
Trezeste-te la realitatelove struck.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal.

| Malphas a răspuns:

Da, e normal. Acum, depinde și de vârstă. Fetele mai mici au obiceiul ăsta, însă dispare cu vârsta. Numai bine!

| vlaaddd a răspuns:

Categoric nu.

| elizabeth a răspuns:

Eu,cand eram mica, imi placea de Vegeta din Songoku.

| AnuriM13 explică:

E vorba de Gaara (din naruto)...si am 14 ani si imi place de el de cand a aparut anruto la tv:X e cam ciudat, dar nu stiu... e mai complicat, dar

| lowraider26 a răspuns:

Nu nu nuuuuuuuuuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. daca e un personak dintr-un dilm disey sau asa poate fii dar sin desene.nu prea credtongue

| Ailen a răspuns:

Poi daca e film Disney, da... Dar daca sunt desene. nu e bine tongue

| ßee_ße_1993 a răspuns:

Te iubesc soro, şi eu ţin mult la Gaara, ♥, am 750 de poze în telefon cu el, şi am aproape 15 ani:p.

| Pl3asantNightmar3 a răspuns:

Eh nu stiu, pe moment pare normal dar dupa ce te-ai plictisit te trezesti din visat si iti spui,, doamne?!"(asa a fost la mine)

| corny_1752 a răspuns:

Dap si eu am fost

| alexandrina_1762 a răspuns:

Nu! n si u