| Tamas_Lucian_Vasile_1990 a întrebat:

Aceeași problema o întâmpin și eu.La mine a început să scârțâie in treptele 1, 2,3 iar acum mai merge doar pe treapta 4! Baga căldură doar că la turație maximă! Care ar fi problema? mulțumesc!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Scirtie ce anume, patul, iubita, sau e virgina si de aia scrirtie laughing

Vad ai si viteze, e bun, deci numa cand esti pe foc automat femeia se incinge, e bun, asa ca dai asa, daca mai usor nu-i place. Spor la treaba laughing