| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai imbratisat vreodata un mort?

16 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-a murit vreodată cineva drag (mama, tata, frate)?
Doar atunci vei afla răspunsul...

| T0T a răspuns:

Da, câinele meu din pluș. E mort săracu', cel puțin așa cred. worried

| Mayhem666 a răspuns:

Zilnic, logic. Adica, ce om intreg la minte nu ar face asta? Chiar si acum stau in pat si tin un mort in brate si ne uitam impreuna la anime. LOL

| SG1995 a răspuns:

WTF, nu, nu sunt necrofil. laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Am pupat mina sotului meu mort.

| GoldenZenith a răspuns:

Am si pupat unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut ocazia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in fiecare zi merg pe la morga ca sa imbratisez mortii. Le dau din energia mea pozitiva, tu nu faci la fel? day dreaming

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Si acum probabil tu te gandesti la un lucru inteligent cad intrebi asta. Ceva gen ca toti suntem morti, sau ca tu te simti mort, sau ca toti suntem niste cadavre miscatoare.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu.Doamne fereste!

| CdeMetal a răspuns:

Am și dansat cu el.

| ovidiu123432 a răspuns:

Bleah, nu, de ce ai face asta?
Nu as faceo probabil niciodata.

| LostInPark a răspuns:

La mine s-a intamplat, dar m-a apucat mai tarziu dorul si...e greu...la lopata.

| suntsuper a răspuns:

Nu, dar as face-o depinzand de persoana si nu inteleg de unde vine reactia asta pe care o poti observa in majoritatea raspunsurilor de aici

Răspuns utilizator avertizat
| AntiUrs a răspuns:

Nu.