| Calinizvoru a întrebat:

Te-ai sarutat vreodata cu o maimuta si ai imbratisat-o? Te-ai putea indragosti macar un pic deo maimuta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Degeaba ati facut biologie sau faceti sincer,maimutele astea sunt mai multe speci, omul fiind o primata
homos sapiens, ce specie de maimuta? da as imbratisa specia bonobo, le ador mult, sper ca in next life sa fiu o maimuta primata bonobo, thttp://www.descopera.org/bonobo-ruda-apropiata-a-omului/

| SilentRain a răspuns:

Da, daca are BMW M760Li

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu prea imi plac maimutele...deci nu cred ca o sa se intample vreodata.

| georgyanaaa a răspuns:

Nu m-am sarutat cu o maimuta si nici nu trebui dar am imbratisat una si te poti indragosti de un animal asa amuzant

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Da, daca esti babuin!?