| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai imbratisat vreodata cu vreun copac atat de tare incat acel copac ti-a lasat dungi rosii pe piept?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Am imbratisat un copac o data cand m-am lovit de el, dar nu mi-au ramas urme pe corp.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu-mi dai si mie furnizorul tau? Eu sunt tare necajit, chiar am nevoie.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu, dar am imbratisat odata un copac atat de tare incat i-am lasat lui dungi pe trunchi.

| Mussette a răspuns:

Nu, ca daca il strangeam prea tare in brate imi turteam sanii. laughing blushing