Ai manca o floare de vata de zahar in China?

Uneori, formele cu care suntem obisnuiti, sunt regandite si reinventate.

Tu ai incerca vata de zahar chinezeasca in forma de floare?

50 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Arta zaharată pe băţ... Apetisant.
În China s-au inventat şi reinventat multe lucruri interesante.
Flori comestibile. Like! love struck

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
As manca, chiar daca este o arta si arata atat de bine, dar mi-as aminti cu mare drag de copilarie, as retrai cele mai frumoase momente si nu au fost putine.
O zi frumoasa tuturorhappy

greece12
| greece12 a răspuns:

Sincer,mi-ar fi mila, nu cred c-as putea s-o si mananc...as oferi-o!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce faină e, sigur as mînca.

| Trolli a răspuns:

Bineinteles! Ce bine arata! yaamy! Mereu mi se face pofta de vata de zahar. Dar cred ca inainte de a o manca, o voi fotografia. Foarte frumos si original. Arta delicioasa.

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu. Nu stiu daca sunt chimicale sau nu dar cred ca sunt chimicale chiar daca sunt comestibile.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu....as merge pe la toate cunostintele aratandule ce am eu, si eu nu au... dupa probabil ca da!

| OnuOnulică a răspuns:

Doar în China vezi asta...

| Fatamuntilor a răspuns:

Arata prea bine ...in fine m-as sacrifica!laughing

| Jipa95 a răspuns:

Nici nu-ti vine sa mananci o asemenea floare :o

| Wøodenpints a răspuns:

Întrebați asta de parcă ar fi făcută din căcat, nu din zahăr.

Și de ce neaparat în China? E extrem de ușor să faci așa ceva. Chiar și ambulanții de prin Mamaia pot, doar că nu se complică cu chestii de genul.

| LTAA a răspuns:

Dacă aș fi recompensat cu un Samsung Galaxy S5, negru, de 32 GB, cu copertă S-View, da.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Interesant

| Eastwood a răspuns:

Daaa.

| mont a răspuns:

Clar da, mi s-a facut si pofta.

| andrei1237 a răspuns:

Da.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu in Shanghai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar fi o experienta unica si doar sa vad cum se face! big grin Pe viu, desigur ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Owo Dulce...De ce nu?

| PeFuga a răspuns:

Vai de mine ce draguta e! Nu as manca-o, m-as uita la ea pana s-ar topi laughing

| Hakuouki a răspuns:

As manca China din vata de zahar.

| Lαrisα a răspuns:

Da. happy

| SabinaQueen a răspuns:

La 1:10 arata ca un OZN si da, as manca.

| ksuper31 a răspuns:

Sigur,doar daca nu are ceva bombe in ea.

| Okkultist a răspuns:

Am mancat de fapt. Dar nu doar in china, si olandezi mai fac asta.

Răspuns utilizator avertizat
| DanielPH a răspuns:

As incerca dar nu voi merge prea curand in China laughingSi daca as merge as manca pana m-as sparge apoi mi-as face poze apoi iau o vata, o dau cu lag si o pun in rama ^_^ : D: big grin big grin

| TempestUV a răspuns:

Cu siguranta as manca