| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai stat vreodata asezat afara pe iarba ingandurat cu amandoua incheieturi de la maini ale tale asezate sub barbia ta si cu coturile de la mainile tale asezate pe amandoua picioare ale tale? Te-a deranjat cineva in acel moment? Cum te simti cand cineva te deranjeaza atunci cand esti ingandurat si esti adancit in ganduri?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îmi vine să îl bat.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am facut asta niciodata, dar sunt momente (destul de multe) cand stau ingandurat, de cele mai multe ori se intampla afara, si cam de fiecare data sunt intrerupt de cineva, si de fiecare data ma enervez cand cineva ma intrerupe. Parca ar sti ca sunt ingandurat, si ar veni intentionat sa ma deranjeze laughing

| ℛąin a răspuns:

Da, exact așa am stat laughing și da, m-a deranjat cineva, și da, l-am bătut.