| Fundă25 a întrebat:

Al naibii sfarsit al lumii. [scuza-ti-mi expresia]. Azi am auzit si eu la un coleg care-mi spune "Tu ce faci maine? Ca duminica dimineata vine sfarsitul lumii" iar eu ma uit uimita la ellaughing. Cine a inventat teoria asta? Apocalipsa venea in 2012 parca. s-a schimbat acum? A vorbit ea cu cei de la OTV si au planificat sa vina mai devreme ca mai are si alte planete de vizitat?laughing.
Explicati-mi si mie va rog cine si de ce a scormonit un asemenea subiect.
Noapte buna:*!

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Pai cine putea sa scoata o asemenea tampenie, un pastor american, Harold Camping... Daca nu era un american sigur era un roman.

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Nu e duminica sfarsitulrolling on the floor) mainelaughingrolling on the floor ce ***-uritongue