| analfabet5698 a întrebat:

Imi puteti spune si mie filme despre teoria universurilor paralele(NU Another Earth), despre extraterestrii, despre sfarsitul lumii (NU 2012). Despre ce se afla pe alte planete, Despre Nibiru, Despre Iluminati? Plzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca majoritatea teoriilor nu sunt demonstrate? Sunt doar niste afirmatii ale unor oameni de stiinta care se doresc celebri? Nu tot ce apare in mass-media e adevarat! Multe lucruri sunt scrise pentru a impresiona publicul si pentru a-l duce in eroare!

| analfabet5698 explică (pentru anonim_4396):

Da Stiu, Dar vreau sa aflu parerile mai multor oameni, pentru ca uni spun "alb" Altii "negru" Si vreau sa aleg propria mea parere, pentru ca momentan nu am nici o parere despre aceste lucruri, sunt doar fascinat de ele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru analfabet5698):

Iti mai spun un lucru adevarul are mai putini adepti decat minciuna dar nu minciuna biruie ci adevarul!

| analfabet5698 explică (pentru anonim_4396):

Da este foarte adevarat

4 răspunsuri:
| belutzaa a răspuns:

Serialul Fringe adopta ca tema, dupa cateva episoade, existenta unui alt univers paralel big grin