| pinguluk a întrebat:

Credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012? explicati de ce

2 răspunsuri:
| sonia7026 a răspuns:

Nu stiu daca in 2012. dar pe'acolo pentru ca oamenii au inceput sa se indeparteze din ce in ce mai mult de D-zeu, sunt f rai unii cu ceilalti si ceva trebuie sa se schimbe.Singurul care o poate face este Dumnezeu

| Sebi_7222 a răspuns:

2012.un an normal.22 decembrie 2012... ziua care se crede ULTIMA.Cand se va face ora 24.00, oamenii vor zice:azi noi vom muri.Fix peste o zi toate ziarele, presa.stirile,oamenii vor zice:nu am murit!

Acesta chestie a fost inventata de mayasi(cu y). Acestia au facut un calendar imens.La anul 2012, 22 decembrie, nu il mai puteau continua.Acestia au zis:acolo cu totii vom muri.Nu vom murii de fapt.

Tot atunci Venus, Mercur, Pamant si Marte se vor alinia si gravitatia lor va provoca mici(mici!) cutremure local.Nu te teme, nu vom muri.