| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca e pacat sa te masturbezi (sa-ti dai laba).
Este adevarat?
Daca o facem odata pe luna e bine?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lunar e bine iar zilnic e nociv pentru sanatatea mintala. Pacat e dar nu e asa grav ca sa te duci in iad - esti om bun Dumnezeu te iarta pentru sesiunea masturbarii care o faci si te rasplateste pentru bunatatea ta sufleteasca.

| ItsMatrix a răspuns (pentru mgtow):

Merg in fiecare duminica la biesrica.
Eu mam cam masturbat in fiecare zi, dar dupa ce am fazut ca e pacat mam simtit in ziua aceea orobil.Nu pot explica, cumva cu o parere mare de rau.
M-am gandit acum ca poate macar odata pe luna e e destul, zic bine?

| mgtow a răspuns (pentru ItsMatrix):

E suficient.

| mgtow a răspuns (pentru ItsMatrix):

Ce i-ai trantit-o la vorbe laughing tipului.

| ItsMatrix a răspuns (pentru mgtow):

Sorry ^_^

8 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Nu e frate pacat da-i cu incredere.

| G30rGe a răspuns:

Faci ce vr dar daca va sti cineva iti va zice "Labagistu" laughing rolling on the floor crezi ca ar fi bine
Daca nu te deranjeaja poti sa dai laba(scuze expresia dar e de ras laughing)) ) zi de zi laughing

| ItsMatrix a răspuns (pentru G30rGe):

Nu sunt labagist labagistule.
Si totusi ai un subiect de tot kkat-u, eu n-am pus intrebarea asta sami raspunde orice intelectual care se crede destept.

| G30rGe a răspuns:

Bai frate eu nu am ras de tine.
Am facut ca un fel de exemplu.