| DjSannan a întrebat:

Am cablul de la tv dar nu am televizor, dar am calculator, si care stie cum pot sa leg cablul de la tv la calculator, deci sa imi mearga tv-ul si pe calculator, adica cablul? Stiu ca exista posturi pe internet care ofera asa ceva dar vreau sa stiu daca si cum se poate lega cablul de la tv la calculator? Trebuie cumparat vreo mufa speciala? Cel mai complet raspuns primeste si funda

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ai nevoie de un Tuner PC. Acesta trebuie montat în comp. Ai aici nişte modele : http://www.pcfun.ro/tv-tunere/?gclid=CPm0jufHmqwCFcNJ3goduRX8QA

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Dă i funda lui Arthur, deoarece are dreptate, repede.

| BRG a răspuns:

Păi ce s a intimplat cu televizorul?

| DjSannan explică:

'' Stiu ca exista posturi pe internet care ofera asa ceva '' adica site-uri care ofera posturi tv free, numai ca eu am si prin cablu tv si nu am televizor si platesc degeaba cablul, astept un raspuns

| DjSannan explică:

Nu s-a intamplat nimic cu televizorul doar ca nu am televizor, dar nu se poate lega ceva mufa la cablul de la satelit?