| KillMePlease a întrebat:

Am cateva intrebari (pentru ca plictiseala):
1.Cum reactionezi la nervi? Incerci sa ramai calm/a sau o iei razna?
2.Crezi in existenta duhurilor,, rele" sau extraterestrilor sau a fantomelor/monstrilor?
3.Ce ai fi in stare sa faci pentru a demonstra ca ceea ce simti/crezi/spui tu este real si ca ai dreptate?
4. Daca ar veni o persoana dubioasa la tine si te-ar fura (cum suna asta.laughing ) ce ai face ca sa scapi?
5.Ce culoare au ai tai ochisori? (nu stiu de ce am zis,, ochisori" ..probabil asta e tot din cauza plictiselii de care sufar in acest moment al existentei mele)
6.Munte sau mare?
7. Daca cineva iti spune : NU, incerci sa transformi acel,,NU" intr-un,, Da" sau te dai batut/a?
8. Pune-mi si tu o intrebare, eu am pus destule

37 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

1. Uneori reusesc sa raman calma.
2.Da, cred in existenta fantomelor si duhurilor rele si extrateristrii dar monstrii nulaughing
3. Depinde despre ce este vorba si depinde mult si de persoana respectiva. Daca nu e ceva important, nu-mi bat capul.
4. In primul rand ar trebui sa fiu calma, sa gandesc bine inainte de a actiona. As face orice pot ca sa scap.
5.Caprui
6. Grea decizie laughing
7. Depinde cat de mult imi doresc ca acel "nu" sa se transforme in "da".
8. Raspunde si tu la intrebari laughing

| Doub a răspuns:

1. Incerc sa raman calma, da' nu imi iese si o iau razna. Sparg ceva si totul revine la normal.
2. Da.thinking
3. Ehheee.
4. I-as da cioco.blushing
5. Caprui.
6. Ambele deodata.
7. Mereu obtin ce vreau.
8. Te-ai uitat aseara la meciul de tenis?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Încerc sa rămân calma, desi nu prea reușesc
2. Nu
3. Multe
4. M-aș zbate si as tipa
5. Căprui
6. Munte
7. Depinde
8. Ce ai face daca ai fii o ciocolata amăruie?

| RareşTPUro a răspuns:

1. O cam iau razna laughing
2. Nu.
3. As face incat sa demonstrez ca am dreptate.
4. Nu m-ar fura, poate ar intentiona, dar nu mai sunt un copil sa stau... "Auzi, eu stau aici ca sa te astept sa ma furi ca pe urma sa iti omor ficatii si sa scap" laughing
5. Caprui, dar nu prea fura inima oricui.
6. Munte happy
7. Daca e ceva care mi-l doresc si vreau sa-l pun in aplicare nu ma dau batut, dar daca nu-mi convine, o las balta.
8. Cum ar fi viata ta in third-person?

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

1. raman calma, daca ma enerveaza cel mai bun prieten atunci doar ii dau si una peste cap
2. da
3. e logic si normal ca nu. Atata timp cat eu stiu ca e real si ca am dreptate nu imi pasa de ce cred altii.("ori e ca mine ori ca mine")
4. Multe. As incerca sa gasesc o "crapatura" si m-as folosi de ea pentru a scapa. De exemplu daca ma inchide undeva atata il enervez pana uita sa incuie usa. Ceva de genul.
5. Uita-te la poza de la profil.
6.Mare
7. Ma dau batuta de cele mai putine ori.
8. Ce mai faci? big grin

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Raspuns pentru 8:
Binisor, tu? love struck

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Destul de bine. Imediat ma duc la culcare. Sau mai stau un pic. Nu stiu

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Eu de la 13:00 is pe,, drumuri'' sa zic asa, pana pe la 18:30.sad
Sambata-i cea mai obositoare zi pentru minie.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Of,of,of saracuta de tine.
La mine de acum in colo sambetele vor fi cele mai tari :3

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Ma bucur sa aud asta.
Sper ca toate zilele sa fie tari, nu doar sambetele (pentru tinie). happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Pentru moment doar sambetele, sambetele petrec timp cu gemenii(fratii mei, nu dracusorii) toata ziua. In rest e naspa, ca m-am intors la scoala, bleah, si duminica e si ea ok, ca nu am nimic de facut.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Pentru moment, insa in timp lucrurile se pot schimba...Mult.

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Intre, zic doar:
TE OMOR!
2.A fantomelor.
3.Sa stau toata viata sa ii zic, cu pauze bineinteles.
4.Cand mi-e frica devin
MAIMUTA-MAN! M-as zbate, m-as lupta cu el, as fugii, pana va obosii si ma va returna.
5.Ai mei ochisori este negru.
6.MARE!
7.Incerc.
8.Inghetata sau cioco?

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Imi plac ochii negru.
Raspuns pentru 8:
Vara-
1.Inghetata
2.Cioco
In restul anului-
1.Cioco
2.Cioco
3.Cioco
(...)
100.Inghetata

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Dar ce preferi la gust?

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Gustul inghetatii/ciocolatii?
Al inghetatii:
1.Cu fructe de padure love struck
2.Cu vanilie
3.Cu capsuni
4.Cu ciocolata
A ciocolatii:
1.Ciocolata cu caramel
2.Cu crema de fructe
3.Cu lapte
Tu?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Inghetata:
Pepene rosu (emoticon de iubire)
Cioco:
Caramel.
Ma refer ce preferi sa mananci? Cioco sau inghetata? Ce-ti place mai mult?

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Cioco. love struck
Tie?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu mai vorbesc cu tine. Sa traiasca imperiul inghetatei!

| KillMePlease explică (pentru TiberiuFasole):

Binie. happy

Cioco la putereee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cam iau razna si pana la urma ma calmez.
Muaahahaha
Sa scriu pe Turnul Tokyo ca am dreptate
Doua dupa cap si ala e.
Verzisori
Ocean
Fac tot posibilul sa nu ascult. Nu imi spune mie cineva ce sa fac.
Iti place tricoul meu? Uite ce am pe el. love struck

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Da, este divin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Si tie iti place de Uta?

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Nu.
Nici nu stiu cine-i.
Cine-i?

| Carla01 a răspuns:

1.Pe moment o iau puţin razna, dar îmi trece imedit şi apoi râd laughing
2.Nu cred, fiindcă nu mi s-a întâmplat, dar nu se ştiu nicodată, poate există
3. Orice ar ţine de mine laughing
4.Dau cu picioarele şi cu mâinile de îi sună apa'n cap laughing)
5. căprui
6.mareee
7.nu mă pasionează, cine mă refuză, n'are gusturi rolling on the floor))
8.Ce ai fi în stare să faci pentru persoana iubită? :*

| GhostRider02 a răspuns:

1-a doua varianta 2-daca crezi in ele exista 3-orice 4-multe 5-caprui 6-ambele depinde...vara la mare iarna la munte 7-depinde la ce se refera tongue 8-Ce faci?

| KillMePlease explică (pentru GhostRider02):

Naspa, tu?

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Dc?

| KillMePlease explică (pentru GhostRider02):

Eh...Ca asa-mi trebuie

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu mai manca prosti laughing)

| Scintilla a răspuns:

1. Depinde de situatie daca ma calmez sau nu de obicei, tip.
2. Nu nu cred in existenta duhurilor/extraterestilor sau a fantomelor.
3. As aduce dovezi si exemple.
4. Prima data l-as ruga frumos si i-as spune ca nu castiga nimic daca ma fura din contra va avea de suferit, a doua varianta as urla si l-as lovi cu tot ce mi-ar sta in cale.
5. Caprui
6. Mare
7. Nu m-as da batuta.
8. Din curioziate, ce varsta ai? Esti simpatica.