| adriana18 a întrebat:

Am de facut o compunere despre tinuturile transilvane, mai exact zarandene si nu prea am idei ce sa scriu in ea. Ma puteti ajuta voi? Funda la cea mai buna si faina ideewinking promit

Răspuns Câştigător
| Mirelutzz a răspuns:

Ar trebui sa faci o compunere cu personaje, ceva de genu niste copii care fac o excursie dar fiecare in parti diferite iar cand se reintalnesc, fiecare povesteste ce a vazut si chesti de astea... funtitsa?happywinkingsmug