| bzbzbz a întrebat:

Am gasit peste tot pe internet reclama "Castiga bani de acasa vizionand reclame!". a incercat cineva?

5 răspunsuri:
| Antoniacopiluța a răspuns:

Din toate punctele mele de veedere mi se pare că este o prostie.Nu as incerca niciodată, totusi, acum dacă vrei incearcă.

Răspuns utilizator avertizat
| anutatuca a răspuns:

E o mare prostie nu voi incerca niciodata

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Eu am incercat laughing facusem vreo 1300 de euro laughing si le-am dat mesaj ca vreau sa scot banii, asa cum zic ei acolo. am asteptat 1zi 2 zile 3 laughing si am mai dat un mesaj si dupa cateva zile am avut bani pe 0 deci... o pierdere de timp

| andryoo1 a răspuns:

Eu una nu am incercat si nici nu voi incerca..presupun ca e o taxa, totusi... funda?