| SweetCandy a întrebat:

Voi credeti in povestea asta cu "bani pe net"...adica este adevarat k poti castiga bani de acasa stande pe internet? ati incercat? pe mine m-ar tenta insa sunt destul de sceptica...astept si eu linkuri si parerihappy

multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

Nu stiu cat de adevarata e faza. dar uite un site la care incerc si eu http://www.yclick.eu/cont/

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu stiu cat de adevarata e fiecare poveste; o fosta colega de facultate aduce pe site-ul unui tip vizitatori si useri si primeste in jur de 100 de euro pe luna. Nu prea mult si nici nu stiu mecanismul prin care e posibila chestia asta. Altfel, vezi videochatul. Stai pe net si castigi bani.big grin

| NimeniAlta a răspuns:

Mda, am incercat si noi [familia] chestia asta cu banii pe net si o sa te implici prea mult in treaba asta incat, in loc sa iei bani o sa trebuiasca sa daithinkinglaughing

| Wtf9000 a răspuns:

Da, este adevarat, insa nimeni nu iti garanteaza ca vei primi si banii. Asta depinde de site. Partea proasta e ca pierzi foarte mult timp pentru putini bani, asa ca mai bine gaseste altceva de facut. happy

| ΔH a răspuns:

Se pot face mii de euro pe luna doar stand pe scaun.
Treaba este sa stii ce faci, si sa gasesti o solutie buna.
Stiu pe cineva care este afiliat cu ebay si castiga 500euro/ziwinking

| Americanuu a răspuns:

Bani pe net poate insemna si sa administrezi ceva anume, ceea ce s-ar numi deja slujba. ce vrei tu este mai mult ca sigur altceva... Poti face si bani in functie de cata pricepere ai in fiecare domeniu. Majoritatea fac bani pe net prin Google Adsense si cand spun Google spun o companie care nu ar avea curajul sa dea tepe ( deci e sigur ). Mai cauta pe net si ai sa gasesti si rezultate. Tu doar fereste-te de site-urile care te pun sa platesti, gen "cumpara-ne cd-ul `cum sa faci bani pe net`". Nu te invata sa faci bani pe net ci iti vor da licenta pentru a vinde si tu la randul tau produsul care tocmai l-ai cumparat.

| girlxx21 a răspuns:

M-am inscris si eu pe un site ...cica sa faci bani 100%... apoi am primit mail sa cumpar cd-u lor si nu stiu mai ce.ca sa pot sa ma apuc de treaba. Am citit pe softpedia pareri despre site-ul respectiv printre care si cineva care a patit-o. a cumparat acest pachet si surpriza. le-a facut servicii dar nici un ban happy... Mai nou s-a deschis site la fel.sa faci bani dar ai nevoie de un card bancar pe care sa ai nu stiu ce suma minima in euro...trebuie sa faci tranzactii si cand ti se returneaza banii cica primesti nu stiu cat in plus. teapa la fel pentru ca ei nu-si iau angajamentul in cazul in care nu-ti primesti banii imprumutati. Asa fac romanii nostri bani prin minciunile postate pe site-ul lor ca ar fi nu stiu ce firma din strainatate si persoane fantoma afisate pe site ca fiind clientii lor si sunt multumiti.etc. Cel mai bine stai in banca ta si pe mine ma tenteaza si nu cred ca sunt singura.multi sunt tentati! Oricui i-ar prinde bine sa stea acasa in pat si sa faca bani dar e imposibil.doar sa fi vr-un hacker sa te ocupi de carduri etc dar e cu riscwinking

| eewan a răspuns:

Http://www.getafreelancer.com/ daca stiti engleza si va pricepeti puteti sa faceti ceva bani:)

| mary_5801 a răspuns:

Eu am facut bani pe net, nu foarte multi dar destui de pe siteulhttp://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=maria_georgiana

| Joker1958 a răspuns:

Mai bine bagi banii la priuri laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga mea nu este adevarat! mai mult iti i-a banii tai bagad bani in jocurile de cazino crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat vre un raspuns sau ai mai multe detalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Este adevarat ca banii facuti pe net nu sunt multi si nici gand sanse de imbogatire dar poti trai decent daca muncesti un pic si perseverezi.Iti propun mai jos o metoda in care nu trebuie sa muncesti, doar trebuie sa ai un calculator deschis si sa fie conectat la net.

faceti bani stand on-line

Calculatorul tau face bani pentru tine prin simplul fapt ca esti conectat la internet.GREEN HORSE ESTE UN SITE PE CARE SE POT FACE BANI DOAR STAND ONLINE!

Pentru a te inregistra, urmeaza urmatorii pasi:

1.Copiaza in browser-ul tau link-ul urmator:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=303796191;

2. Te inregistrezi completand datele tale personale;

3.Downloadezi TickerBar-ul;

4.Instalezi TickerBar-ul care de indata ce va fi instalat va incepe sa lucreze pentru tine de cate ori deschizi calculatorul si esti conectat la internet.

Gata! Acum castigi 0. 01 $/ora de conectare a computerului la net. Nu este mult, dar daca tot stai online de ce sa nu si castigi ceva fara sa faci nimic?

Daca vrei sa castigi mai mult si mai repede cheama-ti si prietenii sa se inregistreze sub tine, de la linkul tau de referral pe care-l gasesti in zona "Account information" dupa ce te-ai inregistrat.

Vestea buna este ca desi se castiga foarte putin pe ora, poti castiga ENORM de pe urma referarilor tai (a celor care ii aduci tu direct pe site, cat si a celor care se inregistreaza sub cei adusi de tine direct, pana la 6 nivele (adica, eu il aduc pe X direct, X il aduce pe Y, asta ar fi nivelul 2, Y il aduce pe Z, nivelul 3, Z il aduce pe W samd pana la nivelul 6). Daca aduci 10 referali direct sub tine asta inseamna un bonus de 1$/luna, iar astia 10, fiecare la randul lor, aduc 10 fiecare samd pana la 6 nivele, se strang 1 milion de referali... faceti singuri socoteala;) Nu sunteti siguri ca v-a iesit bine? Sunt prea multe zerouri? Asa e...

Puteti face si 100 000$ /luna! Nu exista decat limita pe care o faceti chiar voi... puteti aduce 100 de referali care sa va aduca 100 de referali fiecare samd... Nu are sens sa mai socotim. E coplesitor de mult.

Banii sunt trimisi prin cec la adresa mentionata de dvs. la inregistrare (aveti grija sa scrieti numele si adresa asa cum sunteti in buletin, ca sa puteti incasa cecul la banca), dupa ce ati acumulat 90$ (trebuie sa faceti o cerere siteului), iar banii sunt trimisi in termen de maxim 60 de zile incepand cu urmatoarea luna formularii cererii banilor.

Gasiti oameni dispusi sa-si depaseasca comoditatea si suspiciunea, care sa faca minimul efort sa se inregistreze pe site, care sa instaleze acel mic programel si care sa dea mai departe prietenilor aceasta modalitate simpla de a face bani... asta e tot ce trebuie sa faca.

Răspuns utilizator avertizat
| moniqa a răspuns:

Daca te înregistrezi pe site-urile din blogul meu dând click pe ele poti castiga bani.Nu te îmbogatesti peste noapte, îti trebuie rabdare si sa dai cat mai multe clickuri. Ah, îti trebuie un card si un cont pe Paypal-ca sa îti primesti banii, bineînteles! Blogul meu este http://clickwithmeformoney.blogspot.com/.Te astept sa te înregistrezi si sa dai click-uri!

| carca2006sms a răspuns:

Frate, nu mai raspundeti aiurea, nu e adevarat ca faci extraordinar de putini bani, eu in 4-5 zile am facut 3 dolari aici: http://microworkers.com/? Id=9639fdf7 si nu am pierdut prea mult timp si acum e doar la inceput, se poate castiga mult mai mult. Este un site foarte bine cotat si am cel putin 3 prieteni care si-au vazut banii. Iti trebuie cont de alertpay sau paypal si practic munca online consta in a face mini-joburi (de ex: un like/subscribe pe youtube 0.10-0.20 $, un like pe facebook 0.15 $, un anumit post pe un anumit forum poate chiar si 0.60 daca nu si 0.75 $ si tot asa) iar aceste joburi vor fi verificate in 2-3 zile de un angajator dupa care va ofera banii. La 10 dolari puteti da cashout si instant apar in contul de paypal/alertpay de unde ii trimiteti pe card sau in contul bancar.

http://microworkers.com/? Id=9639fdf7