| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit in urma cu cateva saptamani la o intalnire cu o fata care imi tot repeta ca nu e intalnire ci doar ii tin companie in timp ce mananca.
Ma tot intreb ce trebuia sa insemne asta si cum vine treaba asta?

Răspuns Câştigător
| KR0NSTADT a răspuns:

Dacă repeta ideea în mod obsesiv, înseamnă că e o prăpădită care își dă prea multă importanță.

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Înseamnă că te vede ca pe un prieten (amic) și nu are de gând să îți dea speranțe că veți fi mai mult de atât. Probabil ești o companie plăcută și pur și simplu a vrut să petreacă puțin timp cu tine.

Sărbători fericite!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca a zis asta, poate inseamna ca... chiar nu este intalnire, si nu ar vrea sa crezi asta. Deci cam asta ar fi, nimic mai mult.

Nu ar trebui sa te gandesti excesiv la acest moment happy

| Sofer a răspuns:

Ca nu insemni nimic. Ci doar i-ai ținut companie.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca te foloseste pentru a arata altora ca are barbat langa ea, asta pentru anumite motive?

| siriusblack98 a răspuns:

Una care are impresia ca toti sunt lesinati dupa ea si se indragostesc pe loc de mufanul ei. Nu este interesata de tine si vrea sa stii treaba asta in caz ca o ceri de sotie.

| Furnicuta000 a răspuns:

Inseamna ca nu e interesata de tine daca a tinut neaparat sa iti precizeze asta

| Adrian5575 a răspuns:

Nu ii place sa manance singura si te-a folosit pe tine. Urmatoarea zi l-a folosit pe altul si tot asa. Poate avea noroc si ii plateau baietii masa.