| andreii2 a întrebat:

Am iesit cu o fata de cateva ori(2-3 ori) prin parc prin luna ma-iunie; abia ne cunoscusem atunci.Toata vara a fost plecata, si-a schimbat nr de tel si nu am mai tinut legatura pana in septembrie.
Am primit un sms, mi-a spus cine este.Am mai vb la tel, sms -uri.(cateva zile)M-a intrebat ea daca ne putem vedea.Atunci aveam destul de multa treaba si nu am putut.in alta zi prin sms a intrebat daca am iubita.
Am iesit intr-o zi.Eu terminasem antrenamentul iar ea trebuia sa mearga in 30 min tot la antr.Deci nu a fost chiar o intalnire.
A doua zi i-am trimis un sms sa o intreb ce face.Nu mi-a raspuns.De atunci nici un semn

Sigur a fost deranjata de ceva.Sa o intreb care este motivul?
Ce sa intreb mai exact? As prefera sa raspunda fetele. Puneti-a insituatia ei.
Multumesc.
Cel mai folositor raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| cristi11cristian a răspuns:

Buna

Dupa parerea mea e o chestiune de logica dar mai ales de experienta -dupa cele spuse de tine e clar ca ea deja simtea ceva pentru tine si chiar te favoriza! S-a simtit tradata atunci cand i-ai raspun acelui sms, fiindca poate inca nu a intalnit pe cineva care sa o amane, sau poate nu e obisnuita inca mai ales atuci cand are un crash pentru cineva acela fiind tu!
Cred ca situatii de genu sunt fff rare si mai cred ca ea nu stie de fapt ce vrea e confuza (sau poate chiar are prieten) dar e totusi inca nedecisa pe sine insusi! gandeste-te la ultima intalnire a voastra -si mai ales ce impact a avut asupra acesteia! vorbele dar si gesturile (cateodata necontientizate, fie ea sau tu, duc la confuzie -insemnand ca sunteti pe linia de plutire! Ce ar trenbui sa faci e sa pui piciorul in prag si sa-i spui de fapt ce simti pentru ea fie ele sentimente sau vorbe! dar fii sigur sa primesti inapoi ceea ce dai!

sper sa -ti iasa intr-un final! bafta

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Din intrebarea ta, iti poti da imediat seama ca te place si este interesata sa iasa si sa te cunoasca mai bine.

Gandeste-te bine la acea perioada de timp in care ati fost impreuna - ai suparat-o cu ceva, ai spus vreun lucru nepotrivit, ai facut vreun gest neindicat?
Daca raspunsul e nu, mai este si posibilitatea ca ea sa nu fi vazut mesajul, sau sa nu fi avut acces la telefon.
Ai putea sa mai incerci sa o contactezi o data.happy

Succes!

| Elena1234456 a răspuns:

Poate crede ca ai pe cineva sau poate vrea sa vada daca o cauti, sau in viata ei o fi aparut cineva?

| fullmoon a răspuns:

Mai ales la inceput dar si pe parcursul unei relatii unei fete ii place sa vada ca iti pasa, ca ai timp pentru ea si ca cel putin faci tot ce poti pentru a o vedea si a tine legatura.
tu stii ca aveai treaba dar ei i-ai explicat frumos cat de ocupat erai? pentru ca a putut foarte bine sa creada ca nu erai asa de ocupat dar mai degraba dezinteresat... i-ai spus ca nu ai alta iubita? genul asta de lucruri par detalii pentru un barbat dar au importanta lor pentru o femeie.

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Salut! ar trebui sa o intrebi daca ar mai vrea sa fie cu tine parerea me asi mie mmi sau intamplat fenomene din acestea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun-o. si intreab-o cum o mai duce, apoi invit. o la un suc...asa, o iesire ca intre prieteni. daca accepta, nu o lua din prima cu faza cu telefoanele si ca nu raspunde si nu-i reprosa nimic! daca nu accepta, eu zic sa o lasi mai moale pentru ca tipa pare cam nehotarata.straight face