| Bull4ever a întrebat:

De acum cateva saptamani mi-au iesit niste blande pe corp in zona picioarelor cat si a trunchiului inferior, ma intreb de la ce si cum as putea sa vindec aceste blande (basici care te mananca)
Ma poate ajuta cineva?
Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Denly a răspuns:

Probabil ai o alergie la un aliment. Mergi si fa analize la sange si la scaun.

| Sorynnn21 a răspuns:

Se sparg cumva si dupa se transforma in bubite care se maresc?

| Bull4ever explică (pentru Sorynnn21):

Nuuu, daca ma scarpin, ele dispar si apar din nou...
M-am gandit in prima instanta ca este de la haine, dar le schimb zilnic si cred ca asta rezolva toata problema.

| Sorynnn21 a răspuns:

Du-te la medic cel mai bine