| VampiritzaAscunsa a întrebat:

Am inceput sa am in ultimul timp niste vise cam ciudate ...care contin vampiri care vor sa ma muste, fantome care ma urmaresc si unele incep sa se intample, ce inseamna, ajutoooor!
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ar trebui să însemne ceva?

| Zeflemitoarea a răspuns:

Având în vedere nick-ul şi asta...
Iti bati joc de societatea spiritelor! postat la 26 Iunie 2012 14:49
Raspuns la intrebarea:
Credeti in paranormal? DA sau NU
Argumentati.
...atunci îţi recomand şi ţie o sfoară şi un copac.

| VampiritzaAscunsa explică (pentru Zeflemitoarea):

Eu nu imi bat joc....si la filme de groaza nu prea ma uit, ultimul la care m-am uitat a fost apartment 143 in iunie tin minte...

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru VampiritzaAscunsa):

Acela era răspunsul tău, nu al meu, dacă la asta te referi.

| VampiritzaAscunsa explică (pentru Zeflemitoarea):

Stiu ca era raspunsu meu, dar chiar nu imi bat joc....ala la care i-am spus asa mie mi se parea ca isi bate joc...

| leftside a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la desene sau la filme horror happy

| Marina9494 a răspuns:

Te uiti prea mult la filme de groaza, incearca sa le evitzi si vor disparea si visele