| Furnicuta000 a întrebat:

Am mai citit pe net dar nu inteleg mai exact ce a facut doctorita aia despre care vorbeste toata lumea. A dat un antibiotic? Pai multi s-au tratat de covid cu antibiotic. Tocmai antibioticul i-a vindecat pe cei din familia mea. Nu inteleg de ce toata lumea ii sare in cap. Unii iau antibiotic si la o simpla raceala, asa de capul lor si nu a mai zis nimeni nimic. Oricum pentru covid nu exista o schema de tratament universala, fiecare ia pentru ce are nevoie de ex medicamente pentru tuse, pentru febra, pentru infectii (antibiotice)

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lumea azi apreciază mult scandalul, că îi scoate din plictiseală.