| aBduLah a întrebat:

sunt disperat am formatat din greseala o partitie de la calculator in care aveam multe poze si documenta importante sad, stie cineva daca pot recupera ceva din ele? funda urgent!

Răspuns Câştigător
| tpb a răspuns:

Hey,
Exista un program usor de folosit:Recuva.
Cauta-l pe google si downloadeaza-l o sa mearga am avut si eu problema ta!
Succes!

| aBduLah explică (pentru tpb):

Multumesc mult!, am reusit aveam peste 9999999 poze dar in vreo 12 ore am recuperat tot tongue

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu mai poti

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Downloadeaza recuva cred ca merge

| rexxx a răspuns:

Nu cred ca va merge totusi incearca

| cristi9797 a răspuns:

Daca ai reformatat n-ai cum sa le recuperezi decat daca leai salvat pe cd