| jocuri344444 a întrebat:

Am nevoie sa platesc cu cardul sa intru in grupului cuiva,dar nu pot cu cardul nu conteaza de ce ca e complicat,ideea e ca nu am cum,cu paysafecard am vazut ca nu are optiunea,aveti vreo alta idee? daca ai aplicatia instalata poti plati fara sa mai confirmi neaparat ca esti tu ca am nevoie de un cod care imi apare prin mesageria telefonului si nu-mi mai merg mesajele pe telefon deci nu am cum sa fac confirmarea, numai daca schimb cartela dar nu am bani.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In grupul cuiva nu poti sa intri deloc, daca nu te invita cineva din acel grup.