| Insomnii a întrebat:

Am o intrebare cam stupida (un pic mai mult de fapt): voi credeti in vampiri, varcolaci etc? Stiu ca nu exista asa ceva dar fiti sinceri v-ar placea sa intalniti asemenea creaturi?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca ti-au placut vampirii din twilight,TVD,underworld,true blood etc,sunt sigura ca daca iai vedea acum nu ti-ai mai dori.
doamne, ar fi un haos! nu cred in ele, da imi place sa vad filme cu asemenea creaturi dar nu cred ca as vrea sa-i vad fata in fata.

6 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Ce sa mai zic ca nu mai zic, fug cu 320 cu a doualaughingdaca sti ce vreau sa zic mai plec si cu scart ca in scooby doorolling on the floor da si tu funda tonguepls

| Miky a răspuns:

Da miar place dar sa fie bunilaughing nu dai railaughing

| RyAngel a răspuns:

Da chiar mi-ar placea sa intalnesc un vampir ca sa ma transformesi pe mine... poate exista de ce nu daca astia spun ca exista extraterestri de ce nu si vampiri si varcolaci...chiar imi doresc sa fiu vampir ar fi chiar ca lumea!

| MimiPopescu a răspuns:

De ce sa-mi placa asa ceva? E foarte stranie aceasta,, febra" a vampirilor si varcolacilor pe care toata lumea a capatat-o. Eu cred in Zana Maseluta si daca as intalni-o as preda-o politiei pentru ca intra prin efractie in casele oamenilor si le fura dintii.

| Heath a răspuns:

Vampiroaice da, vampiri nu...

| ROGER_2965 a răspuns:

Eu as vrea cu adevarat sa vad un vampir sau un varcolac