| Ani11 a întrebat:

Cum sa fac ca o poza de profil sa fie publica? Am incercat sa pun sa fie publica dar nu mi-a dat doar alte categorii: Prietenii prietenilor, Prieteni..etc.
Ma puteti ajuta?

14 răspunsuri:
| CrazyGirlAmy a răspuns:

Dai la albume, apoi la poze si bifezi acolo ce vrei. Bafta. Funda?

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

Am incercat. Dar nu merge public, numa alte categorii, in afara de public. sad

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru Ani11):

Poi fa o poza cu printul si pune-o aici sa vad. Asta doar daca vrei.

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

Ok

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

Cum sa pun o fotografie?

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru Ani11):

Trimite-mi prin mesaj.

| Ani11 explică (pentru Ani11):

O pun la poza mea de profil, ca nu stiu altcumva, si sa te uiti acolo te rog puppy dog eyes

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru Ani11):

Sau daca nu pe facebook. Il iei de la profilul meu si mi-o trimiti prin mesaj acolo.

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

Nu stiu cum thinking imi spui cum iti pot trimite un mesaj cu o pozA? trebuie sa pun link-ul acolo sau ce?

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru Ani11):

Ok. pune-o. ma anunti cand esti gata. ok? Funda?

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

Unde s-o pun? ca nu-ti gasesc facebook-ul -_-

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

Oh, gata l-am gasit big grin da-mi add te rogwinking

| Ani11 explică (pentru CrazyGirlAmy):

De fapt da-mi accept ca ti-am dat add. happy

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru Ani11):

Ok