| roxyema a întrebat:

Am o intrebare in special pentru baieti.big grin... ce credeti despre fetele cu parul roscat? dar despre cele vopsite roscat? ...va plac roscatele?big grin.mersibig grin

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Si mie imi plac fetele roscate mai mult de cele blonde. si mai putin de brunete. dar e fain, daca ti se si potriveste...

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Depinde cat de "tunata" e fata respectivabig grin:-p.

| Bishop a răspuns:

Esti roscata? big grin

| TeoIonela a răspuns:

Si eu sunt tunsa in scari si parul mai lung il am vopsit cu rosu...si cred ca e ok.happy

| roxyema explică:

Poate sunt. poate nu sunt... dar suntbig grin

| Notme a răspuns:

Sora mea e roscata (par natural) si mereu a avut succes la barbati! Adevarul este ca e f frumoasa!