| AnnyIsMyName a întrebat:

Am o mare problema: m-am indragostit de un baiat din clasa, el a dat ceva semne ca ma place (ma chema mereu sa-mi arate niste lucruri banale, m-a intrebat daca plac pe vreun baiat din clasa, imi zambeste des). Azi cineva a gesit sub banca lui un biletel pe care scria : Pt (numele unei fete din clasa), el a dat-o mai departe pana a ajuns la fata asta...pe biletel scria: 'Vrei sa-mi fi iubita?' ea a scris : 'Nu asa se intreaba o fata' Am facut toti haz de necaz...Ce sa fac daca imi place si nu-mi place acest baiat? nu ma prea pot hotara sad

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa raspunzi avansurilor lui si vei vedea atunci crede-ma uneori baietiii au nevoie de un mic impulsbig grin

| AnnyIsMyName explică (pentru MariaChrii):

Numele tau este cumva Mircea Vishan?

3 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Nulaughing numele meu este Andrei dar mi-am ales nickk-ul asta ca tribut adus lui MireceaVintila