| dulcikgirl123 a întrebat:

Am o prietena pe nume Erika.Desi eu sunt mai mica, ea ma iubeste ca pe o fiica[[[[Din cate stiu eu]]].
Am vrut sa ne intelegem dar ea a ras de mine ca o prietena de a ei Alice. Nu inteleg de ce? Voi ce spuneti?
Sa ii spun ca numai vreau sa fim prietene? O iubesc prea multcrying

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Mai bine intreab-o dc a spus asa de tine, nu e frumos din partea ei, si spune-i ca te-a deranjatwinkingdk nu nu mai vorbi cu ea dk te supara iar

6 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Scuza-ma dar nu am inteles nimic... ce vroiai sa spui?

| claudiea79 a răspuns:

De ce sa nu mai fiti prietene? ca a ris de tine? iarta si uita. daca ti la ea. viata e grea. de ce sa ne chinuim uni pe alti. in ziua de azi este greu sa iti faci prietene. toata viata mi-am dorit sa am prietene; in scoala am avut 2 prietene acum la 32 de ani. am tot 2 prietene. ai grija ce faci. lumea in ziua de azi nu mai sta sa ii ajute pe alti. asa ca nu renunta la ea.sa facut un sondaj sint oamenii care nu au nici un prieten nu se pot baza pe nimeni.

| Goofy77 a răspuns:

Pai asa usor renunti la o prietenie? altii se dau cu capul de pereti ca nu au prieteni

| dulcikgirl123 explică:

Ca eu am o prietena pe nume Erika si eu o credeam cea mai buna prietena dar pe hi5 am vazut ca radea ca o fata Alice cica sunt eu Miss Piranda. Intrebarea este:
Ce sa fac? Sa ii spun ca nu mai vreau sa fim prietene sau nu ii spunn?

| dulcikgirl123 explică:

La gluma a spus ca sunt Miss Piranda