| Catalion a întrebat:

Am o problema cu acest site. Daca navighez pe el intens si mult timp, cateodata dupa scurt timp, pur si simplu mi se blocheaza site-ul, imi arata browserul un mesaj ca nu se poate conecta la site, e ca si cum nu as avea conexiune la internet si folosesc firefox si internet explorer 8 dar la fel. Mai mult de atat, intrebarile si raspunsurile mele dabia apar la vederea tuturor si in meniul meu imi arata ca deja au fost publicate si nu sunt un utilizator nou. Chiar si cand primesc fundite, acele fundite mi se arata foarte greu la totalul de fundite. Nici macar punctajul nu mi se mai mareste. Defapt am 506 puncte in ultimile 7 zile si de doua zile a ramas asa, chiar daca eu am vizitat site-ul si am dat raspunsuri multe. De ce oare e asa? Si voi patiti sau ati patit la fel? Ce sa fac ca sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Si eu patesc la fel si de aceea am inceput sa intru din ce in ce mai rar. Trebuie sa ii trimiti un e-meil Ralucai si sa-i spui ce ti se intampla.

1 răspuns:
| lia a răspuns:

Norocosule!
Eu am "0" puncte in ultimele 7 zile. laughing
Da, se pare ca se intampla ceva ciudat cu TPU-ul. Ce ai patit tu, am patit si eu, si sunt convinsa ca nu suntem singurii.