| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul. Nu mai pot distribui raspunsurile la aplicatiile acelea Phrases. Dau distribuie si nu se intampla nimic. Stie cineva care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| Stephisorrr a răspuns:

Sincer nu mi s`a intamplat asta ca sa iti dau un raspuns concret
dar cauta pe facebook FAQ si acolo gasesti toate intrebarile care s`au pus.
daca nu este nici o intrebare referitoare la problema ta poti publica chiar tu o intrebare si vei primi raspuns.happy
funda?big grin