| claudytza a întrebat:

Am programul strongdc++ si nu stiu cuym sa il folosesc! stiu ca trebuie sa dau la search si acolo scriu ce vreau sa downloadez iar dupa accea dau entersi am asteptat ft mult si nu mi-a aparut nimic si am vazut c el are deja huburi bagate ma poate ajuta cineva plz?

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Trebuie sa te si conectezi la un hub, sa setezi corect timpul de conexiune care merge pe acel hub

2 răspunsuri:
| mariobros a răspuns:

Te pot ajuta setarile pentru dc++, daca mai ai nevoie revino cu un mesaj pe privat. ciao!

| 4Fun a răspuns:

Tre sa bagi huburi! happy