| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Am si eu o intrebare:
E un baiat care e mult mai mare ca mine si cred ca ma place pentru ca :
-se aud zvonuri ca ma place ca are poze cu mine pe telefon si ca se lauda ca e cu mine
-pana si mama a auzit o conversatie cu un prieten de al sau :
"prietenul: -hai ma rusinosule >:
el: -nu ma poate se ia tasu de mine lasa
prietenul: -off ce iti face fricosule"
-eu il cunosc pe prietenul lui e vecin cu mine vorbim ma face sa rad si tot felul de chestii din astea
-si l-am vazut pe el cu prietenul lui se plimbau si el s-a ascuns dp bloc iar si am vazut ca celalat ii spunea ceva de genu:" hai ma vino dracu o data nu mai te ascunde atat "
- plus cand i-am zis de zvonurile astea a inceput sa chicoteasca

Dar nu are curaj sa imi vorbeasca cand sunt la geam se uita insistent la mine si daca ma vede ca ma uit la el intoarce capu repede sau daca ma vede pe strada rade si se preface ca se uita in alta parte nu stiu ce sa fac voi ce m-a sfatuiti? mersi :*
( nu intelegeti gresit eu nu il plac nu vreau in veci sa fiu cu el laughing nu e deloc genu meu daca prietenul lui a vrut sa il faca de ras in fata mea sa nu fiu cu el i-a dat sapca jos el fiind chel pentru ca s-a luat cineva de el ma rog ce am auzit nu stiu cum sa ii zic asta pentru ca mai devreme sau mai tarziu tot ma va intreba daca a auzit si mama asta ) straight face si nu are mess deci nu pot vb cu el asa tongue

1 răspuns:
| WatchYourBack a răspuns:

Fa si tu niste aluzii, asaa, "mai la gluma", si da-i de inteles ca isi face sperante desartelaughing