| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cum fac sa vb pe mess … mai concret eu cand scriu un mesaj si cand dau "send sau enter" sa trimit mesajul nu merge imi apare urmatorul mesaj " Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience…. si spune sa dau "close" si cand dau pur si simplu mi se plocheaza si iese din yahoo. va rog ajutati-ma ce ma fac? ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Sterge-l si instaleaza-l iar.nu dureaza prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am avut o problema asemanatoare, eu l-am sters si dupa 7 zile l-am instalat iar, si si-a revenit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa un update la Messenger. Instaleaza versiunea 10 http://www.ymlover.ro/cum-sa-recuperez-o-parola-de-yahoo/