| tina20 a întrebat:

Am si eu o problema. Va rog mult ajutati-ma. Nu mai pot sa folosesc mail-ul cu care mi-am facut hi5-ul, este blocat de 2 saptamani, deci, nu mai pot sa intru nici pe hi5 pentru ca nu mai recunoaste adresa de mail. exista vreo sansa sa imi recuperez cont-ul doar cu parola sau sa fie trecut pe o alta adresa de mail?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu id-ul blocat sa-l introduci la hi5 si parola, s-ar putea sa-ti mearga.in cazul in care nu merge trebuie sa-ti faci altul, daca este blocat id-ul nu mai poti sa-l deblochezi, numai in cazul in care iti uitai parola puteai sa o modifici.
Sau poate a schimbat adresa de mail de la hi5 si asta poate fi un motiv pentru care nu te lasa sa te loghezi.
Bafta!