| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mi-am blocat Telefonul, mai exact un Samsung S3. L-am blocat cu PIN ( ma refer atunci cand vreau sa intru in el de il securizez cu un PIN). Chestia este ca nu am bifat si optiunea ca sa mi'l recuperez pe adresa de e-mail. Si daca il resetez imi pierd toate datele din el si am o gramada (Fotografii, contacte, notite etc). Mai este vreo sansa? Multumesc! Ofer funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reset to factory. Data viitoare fa-ti o copie de rezerva a pozelor, a contactelor etc.

| Amilik a răspuns:

Doar reset to factory mai merge si pierzi tot ce ai pe el. Data viitoare incearca sa iti salvezi datele importante(fotografii, notite)pe sd extern, iar contactele intotdeauna salveaza-le si pe SIM.