| shuepsy a întrebat:

Am un card micro s si nu pot sa il formatez imi da o eroare~~~~windows was unable to complet format ~~~~si nu imi merge bag muzica pe el si imi dispare.dau funda

5 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Vezi daca este blocat pentru scriere, si vei vedea aceasta daca are giumburusul ( astfel nu stiu cum sa spun ) de pe cititor ridicat in sus, de pe adaptor. Daca este asa da-i unlock si ar trebui sa mearga

| shuepsy explică (pentru MeConstantine):

Pai nu e blocat ca mi-l citeste a nu vrea sa-l formateze

| MeConstantine a răspuns (pentru shuepsy):

Oky si atunci alege sa-l formateze in alt format gen fat32 ca parca ala este la carduri.

| shuepsy explică (pentru MeConstantine):

Am incercat si astasad

| MeConstantine a răspuns (pentru shuepsy):

Atunci nu stiu ce sa-ti zicsad