| anonim_4396 a întrebat:

Am un Laptop mai vechi cu iesire VGA. Am un TV Smart SAMSUNG cu HDMI (El nu are VGA) Exista vreun aparat, Adaptor pentru a da imagine din Laptop, PC-ul Desktop in TV? "Analogic to Digital" Nu imi recomandati Cabluri de la tarabe sau Europa acele nu merg.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Există, dar calitatea imaginii e proastă.
http://www.ebay.com/bhp/vga-to-hdmi-converter-box

| oprescudorin11 a răspuns:

De ce nu te duci la o firma specializata?
Daca nu ai bani, nu te poti duce, e clar!
De ce nu schimbi ceva in viata ta ca sa nu te mai agati de mortaciuni? E asa de simplu! Intreaba-ma, ma confrunt cu acdeleasi probleme!
Pentru inceput, rasi, macar zambeste! Uita! Si ia-o de la INCEPUT!