| analia0103 a întrebat:

Am un poster cu Emma Cleo si Rikki si altul cu Cleo Rikki si Bella.Pe care crezi ca ar trebui sa-l pun pe perete?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Cleo, Rikki si Bella.

| SalutTpu a răspuns:

Ambelebig grin acum depinde care iti place mai mult. Eu las pune pe... cel cu bella.

| Marynna a răspuns:

Pe cel cu emma, cleo si rikki. mie imi place mai mult de emma, adica ea a fost prima...nu stiu, cum consideri u:*

| yoo23 a răspuns:

Doamne...asa intrebare?laughing parca e camera noastra sa spunem ce sa pui pe perete.Doar pune ce iti place tie mai mult. [rolling eyes]

| Elyy_1788 a răspuns:

Pe cel cu Emma!
Dupa parerea mea!
Eu o ador pe ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic se le pui pe toate / pe primul
Emma Cleo Rikki pastreaza toata traditiawinking Cu aceste 3 personaje s-au inceput filmarile pentru serial.
succes
funda? pls puppy dog eyes